pańska corner


Pańska Corner to nazwa budynku biurowego położonego przy ulicy Pańskiej 73 (róg Żelaznej) w Warszawie. Budynek znajduje się w centralnej strefie miasta, na terenie wschodniej części dzielnicy Wola w pobliżu jednego z centralnych punktów stolicy: skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ulicą Świętokrzyską (rondo ONZ) i dalej Pałacu Kultury i Nauki. Usytuowany jest przy skrzyżowaniu ul. Żelaznej i Pańskiej, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych stolicy: ulicy Prostej będącej przedłużeniem ulicy Świętokrzyskiej, ulicy Żelaznej oraz Alei Jana Pawła II. Obiekt znajduje się bardzo blisko Centralnego Obszaru Biznesu (COB) i charakteryzuje się korzystnym położeniem pod względem dostępu do komunikacji:

  • międzynarodowej, krajowej, podmiejskiej (stosunkowo blisko do Dworca Centralnego PKP, dobry dojazd na lotnisko),
  • miejskiej (kilka linii tramwajowych i autobusowych w różnych kierunkach Warszawy).

Pańska Corner to kompleks dwóch budynków, z których jeden (V-cio piętrowy) przylega do ulicy Żelaznej, zaś drugi (X-cio piętrowy) do ulicy Pańskiej. Ze względu na narożne usytuowanie obiektu posiada bardzo dobrą ekspozycję. Budynek stanowi element kompleksu zwartej zabudowy ulic Pańskiej i Żelaznej. Wjazd na nieruchomość jest z dwóch stron: do garażu podziemnego od ulicy Pańskiej, na podwórko od strony ulicy Żelaznej. Na podwórku znajduje się 13 miejsc postojowych, zaś w garażu podziemnym położonym pod podwórkiem 14 miejsc garażowych. Wejście do budynku znajduje się na samym rogu ulic Pańskiej i Żelaznej. Za wejściem znajduje się reprezentacyjny hol wejściowy z klatką schodową i dwoma windami osobowymi. Powierzchnia netto budynku wynosi 4 002,0 m2, zaś powierzchnia użytkowa do wynajęcia to 3 261,0 m2.

Nieruchomość została zakupiona przez firmę TORENT Sp. z o.o. w 2004 roku. Bezpośrednio po zakupie obiektu przeprowadzono remont generalny budynku. Obecnie wszystkie pomieszczania są wykończone w typowym biurowym dobrym standardzie; ściany są wygipsowane i pomalowane, sufity podwieszane z wbudowanym oświetleniem, na podłogach wykładzina dywanowa - na powierzchni wspólnej takiej jak korytarze, schody i toalety; gres, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna z możliwością instalacji systemu klimatyzacji (obecnie budynek posiada instalację klimatyzacji na 75 % swojej powierzchni), okablowanie telekomunikacyjne w pionach technicznych z częściowym rozprowadzeniem poziomym, nieograniczona liczba linii telefonicznych, centrala telefoniczna Alcatel, itd. Ze względu na konstrukcję szkieletowo - żelbetową budynku istnieje szeroki zakres możliwości aranżacji powierzchni biurowej, który jest ograniczony jedynie rozmieszczeniem słupów konstrukcyjnych.

Poniżej do pobrania Regulamin Budynku.

Regulamin Budynku

POLSKA/POLISH
ANGIELSKA/ENGLISH

Nasze
wnętrza